Автоматичне налаштування декодерів тест-драйвом

Сучасні технології на допомогу моделісту
Відповісти
Аватар користувача
Ivan M
Повідомлень: 20
З нами з: 01 вересня 2015, 15:59
Имя: Іван
Звідки: Львів
Мой типоразмер: НО

Автоматичне налаштування декодерів тест-драйвом

Повідомлення Ivan M »

Даний метод полягає в тому що декодер автоматично визначає значення CV для двигуна моделі. Спочатку нам потрібно, щоб локомотив виконав тест-драйв. Це працює наступним чином : Помістіть локомотив з одного кінця на прямій довжиною 3 метри без кривих.
Введіть в CV54 значення 0 (нуль).
Встановіть напрямок руху локомотива так, щоб він не виїхав відразу в кінці доріжки.
Потім натисніть клавішу F1.
Локомотив буде прискорюватися в заданому напрямку приблизно на 2-3 секунди до максимальної швидкості, а потім зупиниться.
Не завершуйте цей процес і не лякайтеся. Як тільки локомотив зупинився , тест-драйв завершено.
Найкраще повторити цю процедуру 3 рази, перш ніж ви перевірите рух локомотива, щоб зробити тест-драйв максимально точним.
Після цього, якщо значення з тесту недостатньо гарні для вас, спробуйте змінювати значення в CV на 5 в < або > бік.
Приклад : CV...=35 , > 40, 45, 50 ,....
Даним методом налаштовані мої моделі від Roco ,Piko, Mehano декодери від ESU LocSound V 4.0 , результатом задоволений !
Аватар користувача
vover
Супермодератор
Повідомлень: 3180
З нами з: 02 серпня 2015, 16:29
Имя: Владимир
Звідки: Будапешт
Мой типоразмер: H0
Has thanked: 1143 times
Been thanked: 406 times

Re: Автоматичне налаштування декодерів тест-драйвом

Повідомлення vover »

Интересно. Попробую.
А Ф1 не нужно предварительно как-то настроить? Ведь по-умолчанию он включает AUX1 - первый физический выход, насколько мне известно.
Аватар користувача
Ivan M
Повідомлень: 20
З нами з: 01 вересня 2015, 15:59
Имя: Іван
Звідки: Львів
Мой типоразмер: НО

Re: Автоматичне налаштування декодерів тест-драйвом

Повідомлення Ivan M »

Володя в мене F1 включає функцію звуку , при тест-драйві звук в локах не включався.
Аватар користувача
vover
Супермодератор
Повідомлень: 3180
З нами з: 02 серпня 2015, 16:29
Имя: Владимир
Звідки: Будапешт
Мой типоразмер: H0
Has thanked: 1143 times
Been thanked: 406 times

Re: Автоматичне налаштування декодерів тест-драйвом

Повідомлення vover »

Ivan M писав:Володя в мене F1 включає функцію звуку , при тест-драйві звук в локах не включався.
Тобто при записі "0" в CV54 - F1 тимчасово міняє свою функцію? Я правильно зрозумів?
Відповісти

Повернутись до “Цифрове керування”