Стол покатать детишкам

Будуємо різні макети, і не забуваємо хвалитися ними
railmodel
Повідомлень: 355
З нами з: 24 серпня 2016, 07:38
Имя: railmodel
Звідки: Киев
Мой типоразмер: H0
Has thanked: 22 times
Been thanked: 38 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення railmodel »

depeche писав: Конечно, такие выкрутасы на моей площади с моим путевым, да с соблюдением всех догм - дело нереализуемое
Ачоэта? ;)
depeche_by_rm_trackplan.png
depeche_by_rm_overview.png
Несколько урезав хотелки, всё вполне получилось.

Синий и оранжевый овалы — без уклонов.
На оранжевом овале мин. радиус = 353 мм, на синем покруче — 310.
Зелёный перегон самый «хардкорный» — есть и радиусы 310 мм, и уклоны до 46/тыс. В общем, «здесь вам не равнина...» ©. :)

Для увеличения полезной длины станционных путей можно поиграться переустройством правой горловины, задвинув её глубже в кривую, а также подвигав петлю верхнего перегона над левой горловиной.
Тоннель на оранжевом кольце сделан из эстетических соображений, это место можно открыть.
Винтраковский файл во вложении, дерзайте. :)
Вкладення
depeche_by_rm.zip
(5.67 Кіб) Завантажено 95 разів
depeche
Повідомлень: 96
З нами з: 26 січня 2020, 12:54
Имя: Андрій
Мой типоразмер: ТТ
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення depeche »

Спасибо за проделанную работу! Скачал, но пока не было времени толком вникнуть. По выкрутасам нравится, по жизнеспособности нужно изучать. В путевом материале на призме есть особенность, там всегда в местах стыков стрелок нужно втыкать кусочки со срезами, это добавляет экстрима при создании схем :lol:
Я НЕ збудую свою залізницю! З блекджеком і курвами!
railmodel
Повідомлень: 355
З нами з: 24 серпня 2016, 07:38
Имя: railmodel
Звідки: Киев
Мой типоразмер: H0
Has thanked: 22 times
Been thanked: 38 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення railmodel »

depeche писав:В путевом материале на призме есть особенность, там всегда в местах стыков стрелок нужно втыкать кусочки со срезами
Так если укладывать путевой на макет перманентно, то призму можно просто подрезать?
depeche
Повідомлень: 96
З нами з: 26 січня 2020, 12:54
Имя: Андрій
Мой типоразмер: ТТ
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення depeche »

railmodel писав: Так если укладывать путевой на макет перманентно, то призму можно просто подрезать?
Та ну, портить совсем неохота, недешевое удовольствие. особенно учитывая, что у меня не макет, а собираемо-разбираемые раз в сезон схемы. Собрал, навел красоту, покатал и назад - на полку до следующего покатушного приступа))
Я НЕ збудую свою залізницю! З блекджеком і курвами!
Аватар користувача
Барбос
Повідомлень: 1723
З нами з: 20 березня 2016, 18:18
Имя: Саша
Звідки: Запорожье
Мой типоразмер: СЖД
Has thanked: 527 times
Been thanked: 513 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення Барбос »

railmodel писав:Ачоэта? ;)
...Несколько урезав хотелки, всё вполне получилось.
Синий и оранжевый овалы — без уклонов....
Весьма интересный план :roll: 8-) , три разных круга, мне нравится, отличная разработка для такого размера 8-) ...
depeche
Повідомлень: 96
З нами з: 26 січня 2020, 12:54
Имя: Андрій
Мой типоразмер: ТТ
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення depeche »

Пока я перевариваю предложенную выше схему, у меня, как в том советском анекдоте, как ни крути, постоянно автомат Калашникова собирается :D
Безымянный.jpg
NEW.rar
(5.54 Кіб) Завантажено 89 разів
у сожалению, остались незадействованными много элементов, среди которых и моя любимая крестовина :(
Я НЕ збудую свою залізницю! З блекджеком і курвами!
depeche
Повідомлень: 96
З нами з: 26 січня 2020, 12:54
Имя: Андрій
Мой типоразмер: ТТ
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення depeche »

Пока изобретается новая мега-схема, на этот сезон была собрана последняя схема в теме. По ходу сборки были некоторые мелкие корректировки, но в общем схема оказалось рабочей, а главное, чада в восторге :D
Многое еще на скорую руку для прикидки, но суть уже ясна))))


Я НЕ збудую свою залізницю! З блекджеком і курвами!
Аватар користувача
Stinky
Супермодератор
Повідомлень: 5903
З нами з: 16 травня 2015, 01:19
Имя: Дионисий
Звідки: Kiew
Мой типоразмер: Н0
Has thanked: 1016 times
Been thanked: 2104 times
Контактна інформація:

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення Stinky »

Классно когда в детстве есть такой покатный стол.Счастливые дети- счастливые родители. 8-)
Здание большого вокзала красивое!А что за П образная постройка на втором ярусе?
Зображення
depeche
Повідомлень: 96
З нами з: 26 січня 2020, 12:54
Имя: Андрій
Мой типоразмер: ТТ
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення depeche »

Stinky писав:Классно когда в детстве есть такой покатный стол.Счастливые дети- счастливые родители. 8-)
Здание большого вокзала красивое!А что за П образная постройка на втором ярусе?
это туннель от китайского набора ж/д, от него так же маленький вокзал на втором ярусе, знаки, шлагбаумы и некоторые елки. Авторами дизайна он был поставлен, как ангар-депо на первом ярусе, но я, пользуясь сном дизайнеров, поставил его там, что б лучше было видно ПС на запасных путях. Я планирую на 2-м ярусе высадить лес, но это уже после того, как по человечески оформятся туннели и подъемы.

Я НЕ збудую свою залізницю! З блекджеком і курвами!
Аватар користувача
Arkee
Повідомлень: 329
З нами з: 31 липня 2020, 00:40
Имя: Орест
Звідки: Львів
Мой типоразмер: TT
Has thanked: 94 times
Been thanked: 148 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення Arkee »

Красиво бігають поїзди :) А які характерситики блоку живлення щоби тягнути декілька локмотивів одночасно без просадок?
Аватар користувача
burbon
Супермодератор
Повідомлень: 1572
З нами з: 04 травня 2015, 09:29
Имя: Igor
Звідки: Kyiv, Ukraine
Мой типоразмер: TT, Z, H0e
DIGITAL DCC/mfx
Ремонт, обслуживание и оцифровка моделей Z, N, TT, H0, 1, G
Has thanked: 162 times
Been thanked: 632 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення burbon »

Arkee писав:Красиво бігають поїзди :) А які характерситики блоку живлення щоби тягнути декілька локмотивів одночасно без просадок?
Цифра
Лучше много раз по разу, чем ниразу много раз...
Аватар користувача
wildTarik
Повідомлень: 339
З нами з: 14 серпня 2015, 12:39
Имя: Тарас
Звідки: ст.Стрий Льв.зал.
Мой типоразмер: TT, N
Has thanked: 150 times
Been thanked: 37 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення wildTarik »

Arkee писав:Красиво бігають поїзди :) А які характерситики блоку живлення щоби тягнути декілька локмотивів одночасно без просадок?
2-3А стане з головою. А саме оптимально знати на барахолці/радіоринку/ОЛХ комп'ютерний блок живлення б/у ват на 300 і буде на всьо. 12В на тягу, 5В на серви і всякі там ардуіни/логіку/світлофори/освітлення і т.д. Декілька років тому я собі такий блок надибав за 50 грн. Зараз в районі 150-200 можна знайти. Під'їдь на радіоринок на Хмельницького, там всякого барахла купа.
Герої не вмирають!
=================================
Зображення
Аватар користувача
Arkee
Повідомлень: 329
З нами з: 31 липня 2020, 00:40
Имя: Орест
Звідки: Львів
Мой типоразмер: TT
Has thanked: 94 times
Been thanked: 148 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення Arkee »

wildTarik писав:
Arkee писав:Красиво бігають поїзди :) А які характерситики блоку живлення щоби тягнути декілька локмотивів одночасно без просадок?
2-3А стане з головою. А саме оптимально знати на барахолці/радіоринку/ОЛХ комп'ютерний блок живлення б/у ват на 300 і буде на всьо. 12В на тягу, 5В на серви і всякі там ардуіни/логіку/світлофори/освітлення і т.д. Декілька років тому я собі такий блок надибав за 50 грн. Зараз в районі 150-200 можна знайти. Під'їдь на радіоринок на Хмельницького, там всякого барахла купа.
Дякую. Так і зроблю. Блок живленя - ШІМ контролер (їдуть до мене два якраз) - самовіднвний запобіжник - колія. Щоби не офтопити у автора теми, можна у мене продовжити обговорення.
depeche
Повідомлень: 96
З нами з: 26 січня 2020, 12:54
Имя: Андрій
Мой типоразмер: ТТ
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення depeche »

Я не проти.
Додам тільки, що у мене 16В 1А.
Ніби, все добре, хоча перевірити на більш потужному не відмовився б :) одночасно більше 4 локів не їздить, хоча мені не відомо як на живлення впливають ті локи, що просто припарковані, а ще вагони з підсвіткою...досвіду нема, порівнювати нема з чим.
Я НЕ збудую свою залізницю! З блекджеком і курвами!
Аватар користувача
Arkee
Повідомлень: 329
З нами з: 31 липня 2020, 00:40
Имя: Орест
Звідки: Львів
Мой типоразмер: TT
Has thanked: 94 times
Been thanked: 148 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення Arkee »

У мене є стартовий пульт з ШІМ від "Механо", він видає на колію до 400мА, що для двох локів малувато вже. Але в мене аналог і планую сильніший блок живлення ставити - тому й виясняю :) а Ваш макет цікавий - теж колись думав про збірно-розбірний.
depeche
Повідомлень: 96
З нами з: 26 січня 2020, 12:54
Имя: Андрій
Мой типоразмер: ТТ
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення depeche »

На стаціонарний-постійний, нажаль, нема ні місця, ні ресурсу....та і одна сама схема малечі швидко набридає. З досвіду, вже за місяць цікавість падає суттєво і треба щось нове вигадувати. А враховуючи, що по хаті всі ходять боком і постійно спотикаються об нього, то після разбору відчувається мовчазне полегшення :lol:
Перші рази я збирав-розбирав на вихідні. Потім зібрав трек, і він простояв майже 3 місяці. Цей - трохи видозмінений трек з додаванням будівель та деякого досвіду :) Подивимось скільки простоїть, але в планах ялинкове озеленення, кольоровий заднік, ну і оформлення туннелей.
Я НЕ збудую свою залізницю! З блекджеком і курвами!
Аватар користувача
Arkee
Повідомлень: 329
З нами з: 31 липня 2020, 00:40
Имя: Орест
Звідки: Львів
Мой типоразмер: TT
Has thanked: 94 times
Been thanked: 148 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення Arkee »

Я свій ставитиму у запасній дитячій, поки другої дитини в планах немає. А тоді - буде видно. До речі, класна БМП, сам на такі облизуюсь :)
depeche
Повідомлень: 96
З нами з: 26 січня 2020, 12:54
Имя: Андрій
Мой типоразмер: ТТ
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення depeche »

Arkee писав: До речі, класна БМП, сам на такі облизуюсь :)
згоден, все в ній чудово....окрім ціни :lol:

я тут хотів побіткатись на свій Tillig 01807 Set "Ausleihwagen", який постійно розчеплюється. Зняв відос де видно рівень зчепок

а потім, де він їздить. Як завжди буває в таких випадках, за час зйомки жодного розчеплення....перше сталося після вимкнення камери. От такоє от. Тому закину відос не в тему з проблемами, а сюди.

але це було вчора, а согодні проявив себе у всій красі....дивимось тему з проблемами.
Я НЕ збудую свою залізницю! З блекджеком і курвами!
depeche
Повідомлень: 96
З нами з: 26 січня 2020, 12:54
Имя: Андрій
Мой типоразмер: ТТ
Has thanked: 14 times
Been thanked: 11 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення depeche »

Всіх вітаю.
Через загальновідомі події трохи випав з залізничного руху, але хочеться актуалізувати деякі моменти і рухатись вперед і ось виникли деякі питання.
Що саме маю в розпорядженні можна подивитись вище у цій темі, а тепер головне питання:
Бачу багато макетів де поїзди їздять самі собою за запрограмованим графіком, стрілки самі перемикаються, поїзди рухаються зважаючи на зайнятість колії, але як оце все зробити вдома, що треба докупити до існуючого?
Декодери стрілок, датчики зайнятості шляхів і потім все це під'єднати до якоїсь цетральної станції яка програмується і за допомогою якою можна керувати рухом (в тому числі по вай-фай черех ПК/додаток)?
Я НЕ збудую свою залізницю! З блекджеком і курвами!
Аватар користувача
Poezdnik
Повідомлень: 36
З нами з: 20 лютого 2022, 20:40
Имя: Дмитрий
Звідки: Харьков
Мой типоразмер: H0
Has thanked: 95 times
Been thanked: 91 times

Re: Стол покатать детишкам

Повідомлення Poezdnik »

Вiтаю!

Наприклад, за допомогою програми Rocrail .
Відповісти

Повернутись до “Модулі та макети”