Когда дома мало места - используем подоконник

Будуємо різні макети, і не забуваємо хвалитися ними
Uragan
Мой типоразмер: H0
Has thanked: 304 times
Been thanked: 217 times

Re: Когда дома мало места - используем подоконник

Повідомлення Uragan »

Поки йде накопичення матеріалу, для подальшого огляду, пропоную для перегляду відео з локомотивом, який отримав звук: https://youtu.be/MuqnGnzp6Hc
Uragan

Повідомлення Uragan »

Доброго дня шановні поцінювачі залізниці!
Вже в котре впевнююсь в тому, що залізниця, чи то справжня, чи то як моя на столі - це окремий живий організм, який живе своїм життям. В мене все починалось з кількох розгалуджень для виконання мінімальних маневрових робіт. Головна задача, це періодично прогнати локомотиви, щоб не закисали. Але не тут то було, залізниця почала відвойовувати простір і розширятись, я тому не дуже й сперечався. Отже процес невпинно йде, план розвитку залізниці вже мінявся і доповнювався разів шість. На сьогодні залізниця має таку рельсову схему:
80.jpg
;
81.jpg
;
82.jpg
;
83.jpg
Дам кілька пояснень; в центрі майже в закінченному виді рейкове розгалудження станції Старобільськ, зправа хід на станцію Білокуракине і зліва маємо майже готову станцію Новий Айдар. Після всіляких правок останній варіант (проект) залізниці виглядає так:
0-02-05-62bb7188cdcf1415a507812f6cb0aa003207bc0edc968e2471548867a5e79005_e601261dc1e482c2.jpg
вже за традицією пропоную подивитись відео:https://youtu.be/IMabE55L3Ig приємного перегляду
Далі буде!
Uragan

Повідомлення Uragan »

Доброго дня шановні поціновувачі залізниці!
Сьогодні розмова піде про вагони-зерновози, в модельному світі їх багато. Я завітавши до свого давнього друга пішов не з пустими руками, а мав придбання з чотирьох вагонів, майже вертушка, зерновозів. Ось їх я Вам і пропоную переглянути:
1.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg
5.jpg
4.jpg
0.jpg
5.jpg
, а ось і відео з цими красенями: https://youtu.be/DfuaqkoXgPU
Uragan

Повідомлення Uragan »

Доброго дня, шановні колеги!
Хочу поділитись своїми роздумами стосовно свого мінімакету. Як вже писав раніше, залізниця, навідь така мала як моя, а все ж живе своїм життям. Ось і я прораховуючи як і куди будуть їздити поїзди, які виконувати маневрові роботи, разів десять переробляв загальну схему. На сьогодні, вона виглядає, як перспектива так:
Дон.жд..jpg
Вийшло, як завжди, потягнув за соломинку - впала скирда. Тепер приходиться переробляти і електронну схему в Центральній Станції, перевкладати колію, добавляти блоки управління і т.і. Але процес триває і будуть нові фотозвіти.
Завершуючи свої роздуми пропоную свій вірш, що пояснює стратегію :

Моя залізниця.

Колись і я збудую свою
залізницю;
Підуть поїзди на Луганськ
крізь Станицю;
а там і ще далі
на Київ- Столицю;

Під стукіт коліс поїде
пшениця;
з Алчевська метал,
з Лисичанська бензин
і гірчиця;
І фірмовий вчасно піде
на Столицю;

Снують електрички
як ластівки в небі;
Бурчать невдоволено
ЧМУхи і ТЄМи;
Об’яви штовхають людей
на перони;
Мершій поспішайте, сідайте
в вагони;

Ось так і працює
моя залізниця;
Чи то наяву, а може
присниться;
Колись я збудую свою
залізницю;
Підуть поїзди на Луганськ
крізь Станицю….

09.02.2023
На останок пропоную до перегляду відео :
Далі буде ....
Uragan

Повідомлення Uragan »

Доброго дня!
Творчий процес продовжується, розмірковуючи про конфігурацію макету, вона пройшла певну трансформацію, яка вилилась в змінах всіх, аж трьох станцій. Частково це виглядяє так:
84.jpg
;
85.jpg
;
86.jpg
А для завершення невеликий рух по станції, приємного перегляду :
Далі буде ...
Tymofii Marchenko
Новичок
Мой типоразмер: Я маю у колекції три масштаби Н0, N та Z. А мій основний масштаб це H0.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Повідомлення Tymofii Marchenko »

Так, коли мало місця я добудовував ще собі стола для продовження макету. Тож ідея із підвіконням насправді хороша, єдине у Київі коли так хотів зробити мої родичі зауважили що на підвіконні збирається все сміття атмосфери міста, тож для більш сохранності краще уже будувати на полу… Ну а на полу самі розумієте що не краще, тому що там ще більше пилу… З другої сторони, пули не буде якщо часто прибирати…
Aem
Has thanked: 441 times
Been thanked: 363 times

Повідомлення Aem »

можливо сильно залежить від поверху, але на підлозі як на мене у рази більше пилу, ніж може нанести на підвіконня з вулиці. Але на підлозі буде м'який домашній пил, а на підвіконні типу дрібного сірого піску, що може погано на механізм вплинути
Uragan

Повідомлення Uragan »

З свого маленького досвіду, скажу, що все залежить від вікна, та його щільності. Якщо з нього дме вітер, то там буде все що завгодно, якщо вікно ущільнене, то звісно пил буде, такий як і будь-де в кімнаті. Тим паче від вікна в мене присутній щит під задній фон діорами, який захищає і від сонця і від ймовірного пилу. Якось так. :D
Tymofii Marchenko
Новичок
Мой типоразмер: Я маю у колекції три масштаби Н0, N та Z. А мій основний масштаб це H0.
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times

Повідомлення Tymofii Marchenko »

Uragan писав:
28 травня 2024, 12:27
З свого маленького досвіду, скажу, що все залежить від вікна, та його щільності. Якщо з нього дме вітер, то там буде все що завгодно, якщо вікно ущільнене, то звісно пил буде, такий як і будь-де в кімнаті. Тим паче від вікна в мене присутній щит під задній фон діорами, який захищає і від сонця і від ймовірного пилу. Якось так. :D
Якраз у Києві вікна щільні, але все одно видно що там воно на підвіконні трохи бруднувате тож тому на підвіконні так і не був збудований вокзал.
Uragan

Повідомлення Uragan »

Доброго дня! Будівництво продовжується, хоча муки творчості нікуди не поділися. Дають ознаки дефіцит місця (площі), та купа всіляких дрібниць. Вималювався перспективний план макету і він має після деяких уточнень і трансформацій такий вигляд:
Перспектива BACKUP.jpg
Конфігурація станцій Новий Айдар і Старобільськ прийняли свій вигляд:
86.jpg
;
87.jpg
88.jpg
89.jpg
Нарешті прийшла посилка з стрілками і почав викладати станцію Білокуракине:
90.jpg
91.jpg
За традицією пропоную переглянути відео:
Далі буде....
Uragan

Повідомлення Uragan »

Бажаю всім доброго дня!
Продовжуючи тему, хочу показати майже готові будівлі по ст. Новий Айдар. Кажу відразу, що вони не аутентичні, але по задуму дуже підходять:
92.jpg
93.jpg
94.jpg
95.jpg
97.jpg
98.jpg
як можна бачити з фото, в туалеті передбачений інтерьєр, тому зробив зйомний дах в приміщенні очікування, щоб в подальшому розмістити лавочку, людей та можливо виділити приміщення каси з касиром. Тоді проситься ще й освітлення. Туалет подальшого розвитку мати не буде. Ну і звісно буде встановлена табличка назви станції, а ще спробію зробити загадінг, поки я можу тільки це.
Також мала розвиток колія по ст. Білокуракине, там вже сформовані обидві горловини і прокладено головний і другий путь:
99.jpg
на даний час це все, за традицією пропоную до перегляду огляд колекції :
Далі буде ....
Uragan

Повідомлення Uragan »

Вітаю, колеги!
Літо своєю спекою, в якійсь мірі пригальмувало темп робіт, але вони всерівно продовжувались. Придбали назву будівлі станції Новий Айдар:
100.jpg
, дійшли руки до елеватора, який в певній мірі має схожість з Старобільським і вийшло якось так:
101.jpg
102.jpg
104.jpg
105.jpg
106.jpg
Вже за традицією пропоную подивитись відео:
Далі буде .....
Відповісти

Повернутись до “Модулі та макети”